Reflex Mi Mystic Mi

rosiefrs

reflex mi mystic mi yavru kedim için hangisini kullanmalıyım deneyimleyenler yazabilir mi

4 CEVAP

bademthecatt

Mystic içerik olarak daha iyi kullanmadım kullananlar yazar

millie

Reflex benim kedime tüylerde yağlanma ve sertleşme yaptı.İçerikte iyi değil.MyStic denemedim ama reflexten iyi gözüküyor içerik

melisberk

ben yavrular için mystic aldım fiyatı uygun iyi bir mama olduğu için, memnunum epey. başta biraz kakada yumuşama yaptı ama düzeldi şimdi. sizin kedinize iyi gelecek mi görmek için küçük paketle başlamanız daha iyi olur kullanacaksanız, bazı kedilerde ishale yol açabiliyormuş.

Reflex dahil çoğu Lider Pet üretimi ürünler sadece SPECTRUM hariç işlenmiş hayvansal protein kaynağı içeriyor. Bu yüzden kullanmanızı önermem. Mystic daha iyidir ikisi arasında.