Grip Tehlikesi

holdmybeer

merhaba annem ve kardeşim grip ve ben de bu durumda kedilerimin bağışıklığını güçlü tutmak istiyorum onlara ne verebilirim sizce? kedilere uygun bildiğiniz doğal bir şeyler var mı? şimdiden çok teşekkürler.

7 CEVAP

sforselin

Probiyotikli yoğurt veriyorum ben azar azar. Ya da hekiminize danışıp eczaneden bile alabileceğiniz bağışıklık güçlendiriciler var onlardan alabilirsiniz. Immuneks'in adını sık duyuyorum mesela. Tabii sorup kullanın, miktarını da hekiminize danışın kullanacaksanız.

ZehraBulutt

İnsandan kediye kediden insana grip bulaşmaz ama siz yapın tabi takviyenizi faydalı olur gene de.

bademthecatt

Bağışıklık için imuneks kullanıyorum çok memnunum hekime danışıp kullanabilirsiniz

holdmybeer

çok teşekkür ederim (:

imuneks gerçekten çok etkili oluyor kedim yavruyken kullanıyordum zayıf güçsüz bir kediydi vitamin sayesinde şuan 7 aylık ve 4.5kg artık bağışıklık güçlendirsin diye haftada iki kere veriyorum hiç hastalanmadı çok şükür

sforselin

İstisnalar hariç evet grip bulaştırmazsınız yüksek ihtimalle kediye.
Ben hastalık mevsimi, biz hasta olduk, onun da bağışıklığı yükselsin hasta olmasın gibi bir anlam çıkarmıştım.

holdmybeer

tesekkur ederim bugün aldim veteriner hekimimizin verdiği ölçülerde kullanmaya başladık :)) hepimizin evcil hayvanlari saglıkla yasar umarim