Bir Bacağı Alınan Kedimizin Ayağı Bir Türlü İyileşemiyor.

Aminto

Biraz uzun olacak kusura bakmayın aslında daha çok içimi dökmek için yazıyorum.
3 ay önce sokakta ön patisi sakat bir kedi gördüm aldığım gibi veterinere götürdüm ilk ameliyatını 10 temmuzda oldu patisinin biraz üstünden alındı ve çok güzel bir yuva buldum, tam kliniken çıkıp evine gidecekken yarasını kemirdi kemiğine kadar veterinerimiz çok iyidir aslında benim de kedilerimi hep götürürüm ama bu tamamen onun hatası oldu boyunluk takmadı takabilirdi akşamları evine giderken en azından, tekrar ameliyat olması gerekti ama anesteziyi kaldıramaz diye bekledik o sırada evine gitti. 20 gün sonra tekrar ameliyat oldu bu sefer yukarı ki dirseğinden kesildi 10 gün sonra evine gitti, 3 gün sonra yaralı yerine düştü ve dikişleri patladı tekrar kliniğe geldi açık yara tedavisi gördü 1.5 aydır klinikte çok az açık yarası kaldı fotoları ekledim. Ama şu an hala kanamaya devam ediyor vetetiner kesinlikle sarmayın diyor box a koyun diyor ama asla durmuyor tırmalıyor daha çok kanatıyor. Ne yapacağımızı şaşırdık artık aylardır mahvolduk gözünün içine bakıyoruz iyi olsun diye ama bir türlü tam iyi olamıyor. Yarın sabah ilk işim gerekirse Türkiyede ki bütün veterinerleri aramak ne maddi ne manevi gücüm kalmadı ama hiç bir şey sorun değil yeter ki iyi olsun artık ya.

5 CEVAP

Allah sizden bin kere razı olsun ki belediye veterinerine vermek yerine gerçekten hayatını kurtarmışsınız. Şimdi size belediye veterinerine götürün diyecekler diye korkuyorum :D

Ahh benim canımmm neler çekmiş :( Kaplan veteriner Şeniz hanıma bi ulaşın. İşinin ehlidir.

Cgdmyildiz

Kıyamam çok üzüldüm tedavi süresince taurin ve vitamin desteği yapın lütfen. Mama ilarak gerekirse nd ve animonda britcare kullanın bunlar sadece tavsiye çok geçmiş olsun. Cat nip gönderebilirim sakinleşir ve rahatlar lütfen cevap yazin

Aminto

eksikçıkmış 1.5 aydan sonra 4 gün önce evine gitti.

Aminto

Cgdmyildiz çok teşekkür ederim çok uysal bir kedi aslında inanılmaz sakindir. Diğer önerilerinize dikkate alacağım çok sağolun.