Kedimin Alt Dudağı Şişti

Gamsem

Merhaba.kedimin dün akşamdan beri alt dudağı şişti iştah vs problem yok herhangi başka bir reaksiyonda yok sadece alt dudağı şişti .fakat dünden bugüne biraz daha şişti veterinere attığımda yarına kadar beklememi söyledi başına böyle birşey gelen varmı ne yapmam lazım antiseptik spreyle siliyorum akşamdan bugünkü zamana kadar olan fotoğraflarınıda koydum

5 CEVAP

Cgdmyildiz

Dudağını böcek ya da ari sokmuş olabilir ya da bı yere çarpmıştir

Irmmrgl

Çok ciddi bir sorunu olmadığını düşünüyorum çünkü benim kedimde de oldu aynı problem arı böcek de olabilir bir şeye alerjisi de olabilir bunu gözlemlemen gerekiyor bana veterinerim bi hap vermişti uybun fiyatlı eczaneden almıştım adını hatırlayamıyorum maalesef onu kullanmıştım işe yaramıştı. Ben pilastiğe alerjisi olabilir diye mama kaplarını da değiştirdim her ihtimale karşı. Umarım faydalı olur senin için

suledoruk

Aynısı bizde de olmuştu alt dudağı inanılmaz fazla şişmişti veterinere sorduğumda %90 bir yere sert çarpmaktan kaynaklı demişti. Zamanla kendi kendine düzeldi bi tedavi uygulanmadı.

Irmmrgl

Çok ciddi bir sorunu olmadığını düşünüyorum çünkü benim kedimde de oldu aynı problem arı böcek de olabilir bir şeye alerjisi de olabilir bunu gözlemlemen gerekiyor bana veterinerim bi hap vermişti uybun fiyatlı eczaneden almıştım adını hatırlayamıyorum maalesef onu kullanmıştım işe yaramıştı. Ben pilastiğe alerjisi olabilir diye mama kaplarını da değiştirdim her ihtimale karşı. Umarım faydalı olur senin için

Gamsem

Mama kapları çelik 2 günde birde yıkarım sirkelerim durularım.mama kabından sanmam ama sanki çarpma gibide ne biliyim korktum şuan şişliği aynı bağışıklık içinde ilaç verdim enfeksiyon riskine karşı teşekkür ediyorum cevaplarınız için içim rahatladı :)