Antibiyotik Tedavisi Halsizlik

Ikonik23

Merhaba kedim yaklaşık 1 2 hafta önce ara ara tikanma yaşadı sonra kesildi olmadi bi daha. Bugün cok öksürmeye başladı. Doktora götürdüm kan aldılar normal dediler değerleri üşütmüş olabilirmiş ancak her ihtimale karşı hafifte ateşi yüksekmiş ates düşürücü ve antibiyotik iğne yaptı. Kan alirken atesine bakarken iğneleri yaparken çok hirpalandi çok canı yandı. Şimdi uyuyo korkmuş çok belli titriyo sıçrıyo uyurken. Ama halsiz. Veterinerin dediği 4 gün daha geliceksiniz antibiyotik ve vitamin yapicaz. Ayni zamanda bana eczanede satilan Asist ilacı yazdı 1 hafta 0.5 mg verceksin dedi. Sorum şu antibiyotik tedavisine daha 4 gün devam etmelimiyim belliki çok ağır bir iğne ayni zamanda bende evde asist vericem. Kötü olmasindan korkuyorum iyi ediyim derken daha kötü yapmiyim. Ağır gelirmi başka bi yan etkisi olurmu geldigimizden beri en ufak bir kipirtisini bile izliyorum panik oldum. Yardimci olursaniz sevinirim

4 CEVAP

gulayk7

Antibiyotik genelde onu uyutur halsiz olur. İstersen için rahat etsin diye veterinerine sor. Ona göre yaparsın.

AsenaTuncay

Benimde kedim hastalandığında 4 gün boyunca antibiyotik ve ateş düşürücü iğne yapıldı. Tedavi için gerekliyse yapılmalı. Tabi veterinere güvenebilmek önemli. Çok geçmiş olsun inşallah bir an önce sağlığına kavuşur kediniz.

Ikonik23

Tesekkurler

Ikonik23

İnşallah AsenaTuncay sağolun