Kedi Tüyünde Kabuk

Yudumm

Arkadaşlar kedimin boyunun da ve ensesinde tüylerinin için de siyah nokta kadar küçücük kabuklar var pire ilacı damlattı veteriner enseden ama geçmedi. Böyle bişeyle karşılaşan var mı?

4 CEVAP

Busebakis

Mantar olabilir daha önce bizde de olmuştu mantar dedi veteriner, tekrar bence veteriner hekiminize danışın çünkü alerji de olabilir.

Yudumm

Çok küçük kuru mantar mı diye sordum yok dedi yıkayın dedi ama daha önce hiç yıkamadım Şaşırdım kaldım napıcağımı

Cgdmyildiz

Kaynatılıp soğumuş temiz su ile cikayin önerim içine 1 YK kadar sirke koymanız yani 3 lt su ise 1 yk biraz rahatlatır. Salmon yağı satılıyor sitede kullanırsanız onuda deriye çok çok az kullanabilirsiniz

Yudumm

Sirkeli sudan sonra durulama suyu da yapmama gerek var mı peki?