Kedim Burnumu Isırıyor

denizbaliik

Ya arkadaş bir kucağıma alıyım seviyim diyorum yok olmuyor kucağıma alıyorum ilk 10 saniye herşey güzel 10. saniyede burnumu ısırıyor bi de öyle böyle ısırmak değil yani. Severken canınıda acıtmıyorum niye böyle yapıyor:( Hiç sevilmek istemiyor biri sevince direk kaçmak istiyorrrrr yardım yahu:(((

2 CEVAP

Elifke

her kedinin bi karakteri var. benim kedim de kucağa alınmayı sevmiyor. sevmenin başka yöntemlerini bulmak lazım belki de :)

Bikedi

Benimki kucagima kendi gelip dakikalarca sevdirdikten sonra tatli tatli yanagima yanagini surtup hart diye burnumu isiriyor...