O Yaşamak İstiyor !!

Kardelen...Sokakta perişan halde, bir deri bir kemik kalmış, boğazı kan içinde bir kız. Hemen kliniğe aldım. Zorlu tedavisi başladı. Tam dikişler tuttu boğazı iyileşti derken, sinirsel sorunları başladı. Beyinde sıvı veya tümör var. Boynu yamuk ( bu sebeple mama ve su kabına ağzını denk getirmiyor elimle beslemesem ölür açlıktan) kendi etrafında saatlerce dönüyor dengede durmuyor sürekli düşüyor. Kan değerleri sınırda durumu çok ağır ama nasıl dirençli bir görseniz. 3 veteriner de nasıl hâlâ hayatta diyor. Mucizenin kendisi o. Adının hakkını veriyor. O Yaşamak İstiyor. Koşmak, ayakta durabilmek, düşmemek, her can kadar hakkıyla yaşamak istiyor. Ama bunun için size MUHTAÇ.... klinik borcu çok. Ödeme yapamıyorum. Daha binlere liralık tedavisi de olacak . Ne olur arkadaşlar yardım edin. Beyindeki sorun için hergün 2 serum 6 iğne 1 hap ile günde 3 saat yoğun tedaviye alınıyor. Sadece günlük ödemeler 150 tl. Keza daha MR var, ameliyat var tedavi var.... size muhtacım. Dernekler vaka bizim değil diyor ilgilenmiyor ilan bile açmıyor. Bizim açtığımız kişisel ilanlara 1 lira bile gelmedi. Ne olur bari buradan destek gelsin. Veteriner bilgisi ödeme sonrası slip detaylı kanıt foto video vs ne dilerseniz aktarırım.

22 CEVAP

Ben instagram kullanmıyorum bir arkadaşıma ilettim. Oda attım yanıt bekliyorum demişti en son

Chibi09

İnstagram açın bence böyle durumlar daha çok yayılma imkanı buluyor

Erogluekiin

Hayır mesaj atmamış...

Minimesi

Güncel kardelen nasıl ?

@Minimesi Kardelen iyiye gidiyor. Bugün kontrol yapıldı. İyileşme var ama daha tedavisi devam edecek. Hergün seruma iğneye devam... desteğe ihtiyacım sürüyor

Minimesi

Günceel hadin arkadaşlar kardeleni kurtaralım keşke 18 den buyuk olsam :(

Minimesi

Günceel