O Yaşamak İstiyor !!

Kardelen...Sokakta perişan halde, bir deri bir kemik kalmış, boğazı kan içinde bir kız. Hemen kliniğe aldım. Zorlu tedavisi başladı. Tam dikişler tuttu boğazı iyileşti derken, sinirsel sorunları başladı. Beyinde sıvı veya tümör var. Boynu yamuk ( bu sebeple mama ve su kabına ağzını denk getirmiyor elimle beslemesem ölür açlıktan) kendi etrafında saatlerce dönüyor dengede durmuyor sürekli düşüyor. Kan değerleri sınırda durumu çok ağır ama nasıl dirençli bir görseniz. 3 veteriner de nasıl hâlâ hayatta diyor. Mucizenin kendisi o. Adının hakkını veriyor. O Yaşamak İstiyor. Koşmak, ayakta durabilmek, düşmemek, her can kadar hakkıyla yaşamak istiyor. Ama bunun için size MUHTAÇ.... klinik borcu çok. Ödeme yapamıyorum. Daha binlere liralık tedavisi de olacak . Ne olur arkadaşlar yardım edin. Beyindeki sorun için hergün 2 serum 6 iğne 1 hap ile günde 3 saat yoğun tedaviye alınıyor. Sadece günlük ödemeler 150 tl. Keza daha MR var, ameliyat var tedavi var.... size muhtacım. Dernekler vaka bizim değil diyor ilgilenmiyor ilan bile açmıyor. Bizim açtığımız kişisel ilanlara 1 lira bile gelmedi. Ne olur bari buradan destek gelsin. Veteriner bilgisi ödeme sonrası slip detaylı kanıt foto video vs ne dilerseniz aktarırım.

22 CEVAP

Erogluekiin

Sosyal medya hesabını öğrenebilir miyim kardelenlerin ilanı olan biraz paylaşım desteği verebilirim besleme sayfam sayesinde 1 kediyi ameliyat ettirdim 1 kedinin diş tedavisi oldu birine serum tedavisi belki sizinde yanınızda olurlar ♡

millie

Arkadaşlar 5-10 TL de olsada bağış yapın lütfen.18 yaşındn küçük değilseniz vs.18 den büyük olan her insan.5 TL verse kurtulur.Mesela kedi ize 1 gün yaş mama vermeyin o parayla bu kıza bağış yapın.Hiç bir zarar gelmez.Lütfen

Erogluekiin

Yardımcı olmaya çalışıyorum size neden bana geri dönüş yapmadınız... @sancaktepe_patileri ne ilanınızı atar mısınız

Minimesi

Off ya 18 yaşından küçüğüm büyük olsam işte olsam tüm maaşı yollardım instagramdaki tüm şehirlerin grubuna atın bence mutlaka birinden çıkar bide akın Kırgız diye YouTube var baya abonesi var instagramdan ona atsan 5 tane köpeği var onunda o bazen paylaşıyor yada diğer YouTube kanallarına

Minimesi

Güncel

Minimesi

Guncel

millie

Güncel

Minimesi

Günceell

Erogluekiin

İnstagramdan @sancaktepe_patileri ne yazabilirsin

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel :(

Cinarkedi

İnstagramda haysev haytap gibi sayfalara yazin. İlan açın. İnsallah kısa sürede toplanir gerekli miktar

Evet lütfen . Bakın artık borçlardan ötürü veterinerler kardeleni savsaklar oldu. Ödeme yapamadığım için bende sinik kalıyorum karşılarında. Ya çocukta dele dele damar kalmadı çok eziyet çekiyor nasıl bu kadar duyasız kalıyorsunuz.... sokak kedisi bu sizde sokaktaki halini atarım

Barınaklara kedi bırakmayı doğru bulan hayvanseverler bakın kardelen yaşama tutundu. Belediyeye verilse çoktan ölmüştü