Aletli Göz Muayenesi.

petula

Veterinere götürdüğümde problem olmadığını söyledi.Ancak gözlemlediğim de problem olduğunu düşünüyorum.3 yaşında dişi.Ya fakülte ya da özel de;var ise bu rahatsızlığa teşhis koyabilecek gerekli techizata sahip olan yerde yetkin bir muayene düşünüyorum.Ltf bilgi.Tşkler.

4 CEVAP

sforselin

Murat Şaroğlu'nu var İstanbul'da. Türkiye'de işinin en iyilerinden sanırım. Belki de en iyisi. Bir araştırabilirsiniz.

sforselin

Şaroğlu'nun kliniği var yazacaktım. Veteriner Göz Merkezi olarak da bakabilirsiniz.

DoraFiko

Kedim 5 aylık 4aydır göz problemi yaşıyoruz buradaki hekimler çayla sil bişeyi yok deyip gönderdiler. Ama devamlı bit akıntı vardı sol gözünde. Murat beye ulaştım sağolsun detaylı foto video istedi bir ilaç adı verdi. Bu sağlıklı bir muayene değil biliyorum ama malesef istanbulda değilim. Kullandık ve kedimin gözü günden güne düzeldi hiç akıntısı yok şuan. Her durum için böylr olmayabilir bizimki basit bi konuydu belki onda sonuç aldık. Sizinki farklı olabilir. İstanbuldaysanız lütfen murat beye gidin

DoraFiko

Murat şaroğlu
Vetgöz