Mutfak Tezgahına Çıkmamayı Öğretebildiniz Mi?

tugcerkovan

Kediniz mutfak tezgahına çıkıp geziyor mu? Ben her çıktığında kolonyayı gösterip bak kolonya var diyip burnuna yaklaştırıyorum ozaman iniyor ama onun dışında 10 dk sonra tekrar atlıyor, denenmiş ve olumlu sonuçlanmış bir yöntem varsa paylaşabilir misiniz. Teşekkürler.

21 CEVAP

mEhLikHhE

Tugcerkovan , kolanyaya tahammülleri yoksa lavaboya boşaltayım ben :D Galiba musluktan su içmek istiyor benim sıpa annem musluk açıkken elinden au içirmeye alıştırmış o yüzden çıkıyor bugün onu öğrendim.Dur ben kolonya olayını deneyeyim mutlaka işe yarayacaktır.

emreztrkk37

bizim mutfağın kapısıda yok komple açık geçen bi baktım karnıyarığın içi boş kıymasını süpürmüş resmen :)

dollfacepersian

Polo 'nun dediği durumu okumamışım. Kesinlikle katılıyorum. Bunun yerine limonlu su veya sirkeli su kullanabilirsiniz bence

Queeninannesi

Sprey kullanmak ne kadar cani birşey bunu düşünemiyomusunuz aceba! Hayvanı korkutarak onu terbiye edemezssiniz ayrıca sprey kullanarak kendinizden uzaklaştırcaksınız. Hem kedi bu aman koşmasın oraya çıkmasın zıplamasın diyosunuz napsın hiç kımıldamasın mı hayvan onun doğası kabullenemiyosanız beslemeyin. Sprey çok vicdansızca bir çözüm

Queeninannesi

Onu ıslatıp hassas noktasından vurarak mutlu olamazsınız. Ona hayır ı öğretmeniz gerekiyo ki büyüdüyse biraz zor olucaktır.

egzocan

bizimki de yapiyordu tezgaha her çıktığında su sicrattim fakat bi etki etmedi kolanyada fayda etmiyor .tek care tezgahi bosaltmaniz is yaparken de iceri almamak bende baska cozum bulamadim ama ugrasacak birsey olmayinca tezgaha cikmiyor . Ama baska bi yerde okumustum istemedigi hareketi engelleme icin bisiklet kornasini kullanan varmis tezgaha her ciktiginda onu calin irkilip kaciyor ben tezgahta denemedim ama ciceklere zarar veriyordu bisiklet kornasini kullandim simdi yanindan gecmiyor