Banyo

damla342

Kedimi banyo yapmaya ikna edemiyorum, her zaman kaçıyor. sizce banyoya nasıl alışabilir?

5 CEVAP

gulayk7

Kediler zaten kendini temizler ama yine de fazla pislenmisse bir sirkeli suyla silebilirsiniz. Sonra iyice kurulayın üşütmesin. Bir bez batırın suya iyice sıkın ve severek temizleyin minnoşu :)

mycutecat

Kedilerin yıkanmasına hiç gerek yok yazdan yaza yıkasanız yeter bence çünkü çok temiz hayvanlar cok fazla yıkamak derisine zarar veriyor ve hayvanı strese sokuyor

damla342

Bahçemiz var oraya çıkıp kendini kirletiyor

Succubus

Fısfıs formunda ya da ıslak havlu şekilde temizlik ürünleri var aslında. Çakıl duş açıkken altından geçmeyi seven bir kedi oma rağmen yıkanmaktan nefret ediyor. Temizlik için ne kadar az su kullanırsanız o kadar rahat edersiniz

eeliff

konuyla alakasız olarak yazuyorum gulsudusunmez hanımefendi veya beyefendi benim başlığımda da böyle agresifleşerek yazmıştınız diğer yorum atan arkadaşlar gayet güzel bir dille yıkamaması gerektiğini anlatmış ki benim başlığımda da sadece toprakla oynadığında ve yine sadece patilerini yıkadığımı belirttiğim halde beddua etmeye başladınız farkında mısınız bilmiyorum salaklığı bırakın falan demişsiniz ilk önce siz bir salaklığı bırakın ve öyle yorum atın burda insanlar elin yabancısından saçma sapan bir şekilde hakaret duymak için yardım istemiyor

konuya gelirsek ben toprakla oynadığında çamur olduğunda sadece patilerini yıkıyorum onda da miyavlıyor vücudunu nemli bezlerle siliyorum ve kuruluyorum banyoya alışmaz ki zaten yıkamak önerilmiyor