Fıstık Çok Hasta

Kubraaybasti

Kedim güzeller güzeli fıstığım çok hasta geçen hafta kötüleşti ateşi 40.7 çıktı yemek yemedi su içmedi korkuyla veterinere götürdüm antibiyotik tedavisi başladı ateş düşürücü iğneside aynı şekilde 3 gün boyunca antibiyotik tedavisi gördü fakat üzerinden 5 gün geçti ve prensesim bugün hiç bir şey yemedi su içti ama ateşide var gibi veterinere götüreceğim ama ancak yarın gidebilirim bu süre zarfında ne yapmalıyım?

11 CEVAP

gizemaslan

sizi korkutmak istemem ama imkanınız varsa corona testi yaptırın bi

cansuuranus

Atesını ölcebıldıınız mı popodan ?

Kubraaybasti

Ateşi şuan 39,4 çıktı Corona miii hayır değildir inşallah yarın gideceğiz ben şuan ne yapmalıyım? Deli gibi ağlıyorum sürekli başındayım korkuyorum nefes alış verişini kontrol etmeden duramıyorum ona bir şey olursa ben kaldiramam

sforselin

39.4 normal onlar için. Sakin olun, yarın ilk iş gidersiniz kliniğe. Hasta olduğunda, hatta ilaçlardan bile iştahsızlığı olabilir. Bi şeyler içiyorsa belki tavuk suyu, yaş mama falan vermeyi deneyebilirsiniz.

Kubraaybasti

Fıstık şuan sadece malt'ini yalıyor onda da normalde çok severek iştahla yediği bir şeydi şuan hatrim kırılmasın gibi azıcık yiyor yatıyor

AsenaTuncay

Hemen hemen aynı şeyi yaşadık bizde, kedim 4 gün ne yedi ne içti, hergün serum taktılar ve antibiyotik ateş düşürücü iğne vuruldu. Artı veteriner aklını çelecek çok sevdiği yaş mama sıvı ödül mamalarından vermemi istedi o şekilde yalaya yalaya toparladık. Size de acil şifa diliyorum, serum takılsa iyi olur aslında :/

emellkya

Ben şırıngayla yaş mama veriyordum aşırı iştahsızdı kedim , yoksa hiç bir şey yemiyordu

derya16161

atesi hala yüksekse ıslak havluya sarın. ates ic organları icin iyi değil diye duymuştum.umarim en kısa sürede geçer acil şifalar dilerim

Kubraaybasti

Her şey yolundaydı iğne çok iyi gelmişti. Yarını bekliyorum sanki biraz hareketlendi gibi oldu benim fıstığımin en sevdiği şey kelebek kovalamak yanlış anlamayin asla öldürmezde yemezde gittim bahçeden kelebek buldum sadece iki baktı kalkti sonra yattı ve izledi ateşi düştü azıcık mama yedi en sevdiği oyunları oynamaya çalışıyorum ama yok böyle olunca evde ki herkesi de huzursuz ediyorum. Yarın da böyle devam ederse direkt veterinere götüreceğim. Güvendiğim bir veteriner vardı aradım açmadı hastaymış galiba telefonu açmamış olmasi da beni tedirgin etti oraya da götürmek istemiyorum aslında büyük ve güvenilir bir klinikti bilmiyorum gerçekten güvenmek istiyorum ve fıstık artık iyi olsun istiyorum. O kadar sevecen bir kızım var ki lütfen dualarınızı eksik etmeyin

Maumau

Nası iyileşti

Kubraaybasti

Antibiyotik tedavisi gördü 2 gün dusmeseydi ateşi Corona testi yapılacakti çok şükür iyi geldi