Köpeğim Süt İçiyor Ama Hiç Benimle Oynamıyor Koseye Gıdıp Yatıyor Bu Sabahtan Beri Boyle

Elif1315

Yavru kopegım sütünu ıcıyor koseye gıdıp uyuyor her zaman saldırıp ısırmaya calısan hayvan yok artık köseye gıdıp yatıyor cagırıyorum arkasını dönüp yatıyor ses cıkarıyor arkasını donuyor sabah komsuma gıttın doyurup geldiğimden beri boyle aksam oynadık bogustuk sabah oynadık ama geldin yüzüme bile bakmadı yemesinde bır sorun yok sadece benimle oynamıyor

2 CEVAP

zibityus

süt köpekler için zararlı olabiliyor bu konuda bir araştırma yaparsanız iyi olur. aklınıza takılan başka sorular varsa kralailesi.com/arsiv adresine soruyla ilgili kelimeleri yazarak ilgili videolara ulaşabilirsiniz . çok faydalı olacağına emin olabilirsiniz.

zibityus

gayet normal, köpeğin yatması çok mutlu hissettiğinin göstergesidir zaten bırakın yatsın dinlensin, tekrar denersiniz bir süre sonra. 1 2 kere çağırdığınzda gelmiyorsa daha fazla zorlamayın bir süre sonra tekrar deneyin. mesela çağırdınız gelmedi içeri gidin evde bir tur atın geri gelin tekrar oyuna çağırın ayrıca size saldırmasın, bir oyuncak alın onu çekiştirerek atarak falan oynatın.