Kedim Neden Sevdirmiyor

linyunmei

4 aydır bizimle ve şu anda 6 aylık bir kedi. Sevdiğimizde durduğu yerden kalkıp gidiyor ve hiç sevdirmiyor. Sadece uykudan uyandığında mırladığı vakit yalaklanıyor ve sevdiriyor. Sevilmekten rahatsız oluyor veya hoşlanmıyor belli ki. Sevdirmesi için ne yapmam gerek cevap verebilirseniz çok güzel olur❤️

2 CEVAP

sforselin

Hiçbir şey yapamazsınız sanırım. Karakter meselesi ve bir çoğu hoşlanmıyor kendini sevdirmekten.
Oyun oynatıp güzelce yorarsanız belki en azından biraz katlanabilir bu duruma :)

Cinarkedi

Karakteri öyle. Annemlerin kedisi de ayni sizinki gibi. Benim kedim tekir ve sokaktan buldum. Ama acayip sırnaşık. Kimi tekirler de hic sevdirmez hırçın olur. Yani insanlar gibi onların da karakterleri farkli farkli. Cok bunaltmayin sevecegim diye. Yoksa iyice uzaklasiyorlar