Kısırlaştırılan Kedim 2 . Günde Hiçbirşey Yemiyor Su İçmiyor Yatıyor

Efekan55

KEDİMİ DÜN KISIRLASTIRDIM 3 GÜNDÜR AÇ YAKLAŞIK SÜREKLİ KUSUYOR FAKAT SU MAMA YEMİYOR NAPICAM BİLMİYORUM COK KORKUYORUM LÜTFEN BİRİSİ YARDIM ETSIN KEDİM ERKEK

3 CEVAP

fatmatina

Erkek Kediler de kısırlaştırma operasyonu daha kolay ve ağrısız geçiyor diye biliyorum dişi kediler gibi değil haliyle atlatması da daha kolay olması travma yaşamaması lazım ama kediniz de istisnai bir durum söz konusu beklemeden veterinerinizle görüşün bence ciddi bir durum olabilir.

dollfacepersian

Bu kesinlikle normal değil. Ben erkek kedimi kısırlaştırdım ve sadece ameliyat olduğu gün çok hızlı yediği için yediği mamayı kusmuştu.Sonrasında her şeyi normale döndü. Hemen bir veterinere gidin. Gidemezseniz arayıp sorun.
Birde kaç aylık ve nerede kısırlaştırma operasyonu oldu?

Queeninannesi

Benim kedim dişi olduğu halde eve getirdiğim gün hoplayıp zıplamaya başladı. Erkek kediler daha kolay atlatıyorlar veterinerinizle görüşün