Sokak Köpeğinde Papillom

bade1410

Sokakta baktığım 5-6 aylık köpekte papillom (siğil) var. Açıkcası veterinere götüremem uygulaya bilceğim doğal bir yöntem varmı?
KOYDUĞUM RESİM BAKTIĞIM KÖPEĞE AİT DEĞİL.

3 CEVAP

bade1410

Zaten köpeği sahiplenmeyi düşünüyorum. Bir veterinere göstereceğim.

zibityus

upp

Papillom malesef doğal yöntemler ile çözülebilecek bir şey değil. Şuanda da çok iyi durumda gözükmüyor fakat hem bulaşıcıdır hemde devamlı yayılır. Zamanla yemek yiyemez, nefes dahi alamaz. Veterinerden başka çözüm yok, şehrinizdeki hayvanseverler ile iletişime geçip el birliği ile tedavi ettirin.