Sibirya Kurt

Corcikbrk

Sibirya kurdu sahiplencem bu hafta sizce hangi mamayi tercih edeyim reflex diyolar ama besleyen varsa yardimci olabilirmi

5 CEVAP

zibityus

reflex çöp.ayrıca sıcak iklimdeyseniz sibirya kurudna yazık edersiniz
acana tow brit fres brit care nd naturea profine bonacibo

Selinn_Loraa

Sibirya kurdu ve samoyed sıcak iklim hayvanı eziyet edersiniz durumu bir bitmedi vallaha. Ne yapalım hayvanı beslemek için kutuplara mı gidelim? Bıktım artık bıktım...

emiragacci

Reflex kötü bir marka ND en iyilerinden tavsiye ederim.

hazzelto

Büyük ırk bir köpek olduğu için tahıl oranı düşük mamalar seçmeniz daha iyi olur, acana fiyat olarak diğerlerine göre biraz fazla ancak içerik olarak besleyici, rahat oyun oynayabileceği koşabileceği bir alan varsa yani aktif bir köpekse acana kullanılabilir. Apartmanda yaşayacaksa ve çok fazla alanı olmayacaksa hills, nd daha uygun olabilir. Reflex kullanmaktansa içeriği daha iyi ve yerli mama kullanırsanız en azından taze olacağı için daha iyi olur diye düşünüyorum.

Corcikbrk

Cok tesekkur ederim