En İyi Bentonit Kum

Bentonit kedi kumunda en iyi marka hangisidir?
Teşekkürler şimdiden cvp.lar için.

15 CEVAP

ozlemsevgi

Mycat aktif karbonlu kullanıyorum ben de, çok memnunum. Markanın yanına sıra kumun kokusuz olmasını tavsiye ederim :))

ever clean fakat hayvan deneyi yapıyorlar mır mır pisipisi öneririm

Yapılan araştırmalarda çoklu yaşayan kedilerde bentonit kumun corona virusunun yayılımını (corona dışkı ile atılıyor.) azalttığı görülmüştür. Kumun markası önemli değil önemli olan kedinin kumu sevmesi ve bentonit içermesidir. Bir bilgi daha sık kum değişikliği kedilerdeki stresin en büyük kaynağıdır.

Ozge00

Pelet daha iyi bence, imkan varsa ona gecin veya kum isterseniz illa aktif karbonlu kullanabilirsiniz. Koku yapmaz

anti_duayen

Ever Clean gerek kokuyu hapsetme gerekse topaklanma konusunda çok iyi.

alabalik32

Garden mix

miloski

ben magicsand aktif karbonlu kullanıyorum açıkcası fiyat kalite ürünü bence. 20 litrelik 37 tl. topaklanması süper ötesi diyemem idrarda parçalanmalar oluyo kürekle temizlerken ama bu fiyata yine de birçok kumdan iyi. tozutması az koku yok nerdeyse sadece temizlik sırasında koku alıyorum

Bikedi

Reflex aktif karbonlu kokusuz kullaniyirum. Cok pahali degil, hic koku yapmiyor

Latahzen27

Ben reflexin sabunlusunu alıyorum 15 tleye fiyati gayet uygun 5 kilolugunu petshopcu saolsun cok yardmcı oluyor bana

ozlemalice

reflex, vancat, mır mır

Buketbayraktar

Vancat aktif karbonlu kullanıyorum everclean denemedim fiyat olarak yüksek olduğu için bu ortalama bir fiyatta ve gerçekten hiç koku yok toparlanma da süper

bademthecatt

Clear cat kullanan var mi?

Golgede

Rokko kum var. Toz yok gibi, topaklanma iyi ama süresi uzun ve koku az oluyor.

mishapamuk

En iyisi olarak diyemem ama şuan proline markasını kullanıyorum. koku hapsetme kötü değil ama mükemmelde değil. topaklaşması geç oluyor, parçalanma yaşıyorum. fakat bir süre beklerse hiç sorun olmuyor. kesinlikle uzak dur demiyorum ama tercih edilebilir.

Cbcan

Ever Clean en iyisi ama pahalı onun yerine pisi pisi kullanıyorum