Kedim Deve Tabanı Yaprağı Yedi

Kirlicorap

Arkadaşlar merhaba,
Kedimizin giremediği kapalı bir balkonda deve tabanı yetiştiriyorum. Ancak bugün kapıyı açmayı becermiş ve küçük Bir yaprağın yarısını yemiş. Bu bitkikinin kediler için zararlı olduğunu biliyorum, görünürde hiçbir semptom yok. Keyifli ve iştahlı o yüzden veterinere gitmedik. Sizler de bu tarz bir şey yaşadınız mı? Tavsiyeleriniz nelerdir?

2 CEVAP

çiçek genelde spazmalara yol açıyor takipte kalmanız ve ani birşeyde yakındaki hekime başvuran bence.

çiçek genelde spazmalara yol açıyor takipte kalmanız ve ani birşeyde yakındaki hekime başvurun bence.