Kedimin Gözü İçin İlaç

TugbaAytekin

Merhaba arkadaslar. Kedimin gozu 2 haftadir boyle. 10 gun once veterinere goturduk aseton tarzi biseyden olabilecegini yada bir yere carpmistir dedi ama aseton kullanmiyorum. Banyoda camasir suyundan olmustur demis veteriner yada enfeksiyon. Damla ve krem verdi. Zar zor damlatiyoruz ama duzenli degil izin vermiyo. Sizin önerebileceginiz damla var mi

9 CEVAP

ZehraBulutt

Düzenli kullanmadığınız için de etki etmemiş olabilir, izin vermese de bir şekilde damlatmanız lazım.

mycutecat

Başka bir veterinere danışın bence başka bir hekimden fikir almanız daha doğru olur bizim önermemiz pek doğru olmaz

ZehraBulutt

Hekim harici kimseden göz için tavsiye almayın lütfen, bazı hekimler bile yanlış ilaç verip daha beter edebiliyor gözü. Başka bir hekime daha danışmanız iyi olur.

alabalik32

İlaç dışında tek önerebileceğim şey sabah akşam bayat çay demiyle gözünü silin. Çok geçmiş olsun.

DoraFiko

Merhaba kullandığınız ilaçlar antibiyotikli ilaçlar. İnsanlarda nasıl düzenli kullanılması gerekiyorsa hayvanlarda aynı şekilde en az 1 hafta 10 gün düzenli kullanılması şart. Ne yapıp edip kullanmanız lazım. Fucitalmic, tobrased bizde kullandık hemen 2 günde sonuç beklemeyin düzenli kullanımda etki ediyor. Birde hekiminiz dışında gözle alakalı bir konuda ilaç ismi aramayın. Zaten vermiş size hekiminiz. Düzenli kullanımda iyileşeceğini umuyorum. Geçmiş olsun ♡

TugbaAytekin

Bir de fucithalmic diye bir krem

TugbaAytekin

Bulundugumuz yere yeni tasindik yakin olarak tek veteriner var. Kedim arabayla yolculukta felaket strese giriyor. Eski veterinerimize fotograf atayim o zaman en azindan goruntusude ne diyecek. Bu arada gozu bir kac gun once duzelmisti iki gun sonra tekrar boyle oldu. Korkuyorumda kör olursa.

Latahzen27

Kıyamam ya benim kedimde bu haldeydi:((

DoraFiko

Bize günde 4kez 2şer damla dedi hekimiz saat kurdum hergün aynı saatte damlattım. Şükür şuan çok iyi gözleri. Sizde öyle yapın mızıklasada dinlemeyin damlatmaya bakın