Felicia Önerirmisiniz

anjelik123

Yetişkin kedilerime proplan yavru kedime royal kullanıyorum. Bu aralar felicia kullanmak istiyorum ama içeriğinden anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi kullansak bir sorun yaşarmıyız ishal kusma vs gibi. Hergün malt veriyorum haftada birde yaş mama

5 CEVAP

anjelik123

Güncel.

Ben evde tedavisi süren kedi sayım arttığı için mecburen felicia alıyorum. Bence proplan ve royal caninden şaşmayın.

millie

ProPlan ve RC den daha iyi içerikli bir mama fakat nd,fitmin gibi içşnde et olan mamalar daha iyi

Ozge00

İçeriğinin rc ve proplandan pek farkı yok, hiçbiri et içermiyor. Sorun olmaz kullanmaniz ama evde et takviyesi vermeniz lazim.

Ozge00

Ama daha iyi mamalar da var yani