Yatak

Mila__kedi

kedimi yatağına nasıl tam alıştırırım

6 CEVAP

ZehraBulutt

Boşuna uğraşmayın o istediği yerde yatar.

AngelHacker

Hangi yüzeylerde yattığına dikkat et. Benzeri bir kumaş koyarsan yatacaktır. Kediler özgürlüğü sever. Bu nedenle istediği yerde yatmak ister. Bir yere alıştırmak yerine yatmaması gereken yerleri öğretmek seni de kendini de daha çok mutlu eder.

Mila__kedi

parkelerde yatıyor her uyuduğunda yatağa koyuyorum sadece 4 5 sefer kendi gitti yattı

gizemaslan

bir gün parkede, bir gün boxında, bir gün kendi yatağında, bir gün bambaşka bir yerde yatar. Kendileri istedikleri yeri tercih ediyorlar açıkçası. Bebekse eğer uyurken yatağına koyarsanız belki alışabilir. Ben küçükken hep benimle uyusun diye yatak almamıştım boxının içinde yumuşak bir polar var hep orada uyuyor. Daha sonra kedi evi aldım ama çok nadir giriyor oraya

Buketbayraktar

Kediler polar kumaşı çok seviyor benimki patisiyle yoğuruyor belki o işe yarayabilir ama yine istediği yerde yatar. Gece bizim yanımızda yatmaya alıştı ama o da kendi tercihi üstümüze bacağımıza yatmayı seviyor gün içinde sürekli başka yerde yatıyor

Zeynepulku

Salın.. O ne isterse onu yapar. Parkedeye yatıyor sa öyle istiyordur ev sıcaktır yatakta yatıyor sa öyle istiyordur üsüyordur.