Kedim Sinekliklere Tırmanıyor

damladamlaxx

nasıl engelleyebilirim hangi kokuları sevmiyolar onları sürsem vazgecer mi yapmaktan sinekligi acması zor cünkü gevsemesin diye hic acmıyoruz ve cift taraflı bantla yapıstırdık fakat yırtarsa düsebilir 4.katta oturuyoruz

9 CEVAP

Nidaddsimbaa

Benim kedimde öyle yapıyordu açıyor şuanda evimiz dublex cam açtığımızda odaya sokmuyoruz mutfaktaki cama dışardan köpük koyduk hiç açamıyor bizim cam üstten de açılıyo oraya girip içinde kanıyodu ama artık yapmıyor çünkü kaldığını biliyor biz öyle yaptık köpük koyduk dışardan

Nidaddsimbaa

İçinde kalıyodu*

Bikedi

Biberiye yaginin kokusindan nefret ederler.

Kolonyali sprey varsa sıkın kolonya kokusunu sevmezler

Olsun zaten 3 fıs sıksaniz yeter o kadar kolay bitmiyor 3 saatte bir sıkın artık vazgececektir zaten

derya16161

kokuyla neden uğraşıyorsunuz ki ? sanitlenmesi gerek sinekligin. hele dördüncü kattaysaniz açılabilir kolaylıkla.ben sabitlettim dışarıdan silmiyorum camlarimi içten siliyorum. kedilerimin hayati daha onemli

damladamlaxx

ama kolonyanın kokusu hemen gecmiyo mu

damladamlaxx

acılmaz zaten belirtmistim bunu biz bile elle cok zorlayınca acıyoruz tırmanıp yırtmasından korkuyorum ben

kaanpolat

Keep off kedi uzaklaştırıcı alın her konuda işe yarar