Mama İçeriği

cookieeee

arkadaşlar sizce zayıf yavru kedimin kilo almasını sağlar mı? mamanın içeriği nasıl?

2 CEVAP

Ozge00

Hayır, içerik olarak pek iyi değil. Yavru daha o büyüdükçe alir kilo merak etmeyin. Kısırlaştırma sonrasi zaten kilo alıyorlar az çok.

Dorve85

Merhaba.Mama içeriğinde dikkat etmemiz gereken konulardan biri kuzu tavuk sığır vb proteini olmamalı.Et ibaresi olmalı.Kuzu proteini dediği kuzunun kemik dahil herseyinin öğütülüp un haline getirildiğini düşünün.Sağlıksız ne yazıkki