Kedilerde Kış Bağışıklığı

Mila__kedi

selam arkadaşlar kış geliyor malum havalar da soğudu kedime bağışıklık güçlendiren gimcat dışında önerebileceğiniz vitamin tarzı şeyler varmı

NOT

8 CEVAP

bademthecatt

İmuneks ve aminosol önerebilirim

millie

İmuneks bağışıklık desteklemek için ve veterinere danışmadan kullanmayın.Gemelde 0.5 CC veriliyor ama veterinere danışmak önemli!

bademthecatt

Evet tabiki veterinere danışın yüksek bağışıklıkta sağlıksız yeteri kadar kullanılmalı

bademthecatt

Kullanılır 0.5cc ama veterinere danışın.

Mila__kedi

teşekkür ederim veterinerime sorup alacağım

elifslck

Imuneks özellikle ıslak mamaya katıp verilebilir. İçeriği ekmek mayası tamamen probiyotik haliyle yavrulara zararı dokunmaz

Mila__kedi

not< 5 aylıkkkkk silinmiş

Mila__kedi

yavru kediye kullanılır mı acaba