Acil! Deri Sağlığı İçin Mama

Ayben02

Kedime 3 hafta önce mantar teşhisi kondu bugün de son ignesine götürdüm vet hekimimiz dedi ki eğer baktın yayılıyor eczaneden travazol alıp sürebilirsin ve biraz once baktım kulağının arkasını da kanatmış evdeki diger kedime de bulaşır mi acaba bı de bu ay ancak dayimdan mamayı isteyecem deri sağlığı için mama almayı düşünüyorum hangi markaları tavsiye edersiniz lütfen yardımcı olur musunuz ( kedilerim kısırlar )

10 CEVAP

Ayben02

Zaten daha önce mystic kullanmıştım çok memnundum yani jungle ı aldığıma çok pişman oldum tekrar mystic e geçmeyi düşünüyordum böyle mantar falan çıkınca bu ay deri sağlığı için olan mamayı alayım dedim cevaplarınız için teşekkür ederim

Themis_hy

İmuneks kullanırsanız çok az verin. Günde en fazla 1 ml. Viyo reinforces takviye kullanabilirsiniz 1 hafta. İmuneks den daha hızlı yüksektiyor bağışıklığı. Tavuklu mamalardan kesinlikle uzak durun. Somonlu tercih edin. Tavuklu mama mantarı tetikler. Mantar olan yerlere crystalin animal benzeri yalasa da sorun olmayacak ağız içüne de kullanılabilen bir solüsyon kullanabilirsiniz. Hızlı iyileşir mantar bölgeleri

elifslck

Imuneks eczanelerde mevcut

Zeynepulku

Ebet diğer kediye hatta şişede bulasabilir. Mama önerisi yapamam pek bir bilgim yok ama tavukludan çok balıklı manalara bakin felicia proplanin hypoalerjenik mamaları olabilir

Ayben02

Anladım peki ben iki aydır jungle kısır kedi mamasını kullanıyorum ondan olabilir mi acaba

elifozzdemiir

mantarin cok kullandiginiz mamayla alakasi yok nemli bir ortamdalarsa bulundugunuz sehir hala sicaksa olduklari odada camasir kurutsaniz dahi mantar olurlar diger kedinize bulasma ihtimali cok yuksek bu arada jungle yerine butcenizin yetecegi daha kaliteli mama kullanmanizi oneririm mystic daha kaliteli mesela

elifslck

Diğerlerine bulaşabilir temastan kaçınmalı. Mama önerisi olarak ise tavuklu tüm mamalardan uzak durun. Kuzu etli-balıklı yazan mamalara da kanmayın. İçeriklerinde hep tavuk proteini mevcut oluyor. İçerik okumanızı tavsiye ederim. Size ve bütçenize de uygunsa n&d ocean morina balıklı ve portakallı düşük tahıllı mamayı öneririm.

bademthecatt

Tavuklu mamalar kullanmayın balıklı mamalara geçin diğer kediyle temasta bulunmasın onada geçer hatta şişede bulaşabilir uygulama yaparken eldiven kullanın ellerinizi yıkayın abartmayın diyenler olursa dört kediyle uğraştım mantarlı gerçekten mantar illet bişey çok dikkat edin bağışıklığınıda yüksek tutmaya çalışın imuneks kullanabilirsiniz ben imuneks kullanıyorum

Ayben02

Anladim teşekkür ederim cevaplarınız için arkadaşlar dayımla konuşmuştum mystic siparişi vermiş onu kullanırım bağışıklık için de en kısa zaman da alırım

Ayben02

Anladım peki imuneksi eczaneden alabiliri miyim yani var midir