Yaş Mama Kullanımı

gayelise

Arkadaşlar kedime Felix yaş mamasindan aldım 100 Gr olandan onun paketini bugün açtım biraz verdim birazı kaldı kalanını bir gün içinde mi vermem gerek yoksa birkaç gün aralıklarla versem mamanın tadı bozulur mu ya da bir zararı oluyor mu

3 CEVAP

cansuuranus

Acıldıkdan sonra agzını ıyıce streclenmesı ve 48 saat ıcınde tuketılmesı gerekmektedır.her vermenızde yıyecegı kadar cıkaralıp oda sıcaklıgına gelmesıne kdr bekleyıp oyle verılmelı . Paketde gerı kalanınınsoguklugu muhafaza edılmelıdır.

alabalik32

Bende ikiye bölüyorum. Yarısını ertesi gün veriyorum

Iceoglan

Mümkünse 2 gün içinde tüketin. Yarısını verip diğer yarısını ağzını kapatıp kendi ambalajında dolapta saklayın. Ertesi gün oda sıcaklığa getirip verin.