Acana Açık Mama

ecematara

Bu mama konusunda daha çok soru başlığı açarım kararsızlığım üstünde daha çok dururum gibi geliyor
Mystic bize yaramadı başka mamaya geçsem diyorum arada da açık olarak nd veya acana ile desteklesem, mesela şu siteye güvenmeli miyim

11 CEVAP

ozlemsevgi

İnternet sitelerine güvenmek çok çok zor. Bazı petshoplarda da açık mama satılıyor en azından açılmış olan mamanın son kullanma tarihine bakmak isterseniz kendi gözlerinizle görmüş olursunuz diye düşünüyorum. İnternete son kullanma tarihini sorsanız dahi muallak...

AsenaTuncay

Kapalı olarak aldığım mamaya bile güvenemiyorum artık. Yabancı değerlerle üstüne yapıştırılmış Türkçe değer bile uyuşmuyor. Açık mamaya hiç cesaret edemem, herşey mümkün.

Siyammm

O mama bonacibo da olabilir bence asla güvenmeyin

gizemaslan

İnternet sitesi değil de illa açık mama alacaksanız veterinerlerden yada sürekli açık mama satan petshopları tercih etmeniz daha doğru olur müşteri çok olunca mamalar hep taze oluyor. Açık mamaya güvenmek çok zor paketli mamalarda bile bir sürü hile var benim önerim 10 kiloluk paketlerden almanız kilosu açık mamayla aynı fiyata denk geliyor

gizemaslan

Ayrıca denemek istiyorsanız Nd yani farmina numune gönderimi sağlıyor numune talep edersiniz beğenirse büyük paket alırsınız

Nidaddsimbaa

Burda 340 gr kedi maması acana var köpekte bulursunuz denemelik açık almayın bilindik sitelerden alın P E T L E B I M A R K A M A M A P E T B U R A D A P E T Z Z S HO P gibi gibi

Zeynepulku

Acana gibi pahalı markalarına açık manalarına pek güven olmaz :/

ecematara

E k o n o m i k m a m a

ecematara

Nd kullandık fakat devamını getiremedik
Küçük bir yerdeyim ve petshoplarda nd acana şu ana kadar hiç rastlamadım bakınıyorum ama çok tereddütlüyüm

ecematara

Acana1 kg altı köpek maması yok galiba göremedim burda keşke olsa :(

Selinn_Loraa

Açık mamalara hiç güvenmeyin hele de internetten hiç almayın :D