Kedide Mantar

sanslibuyuyor

bu sabah kedimin başında beyaz bir yuvarlak gördüm normalde de kulaklarının altındaki tüyler seyrek o yüzden görmem kolay oldu veterinere götürdüm ve belki bir yere çarptığı için olmuştur iki gün daha gözlemle büyürse pazartesi tekrar getir iğne yapalım dedi siz hiç mantar tedavisi gördünüz mü bu konu hakkında neredeyse hiç bilgim yok şu an araştırıyorum bildiklerinizi benimle paylaşır mısınız

2 CEVAP

gizemaslan

oradaki tüyler zaten bu şekilde seyrek olur mantara dair bir şey gözükmüyor bence gayet sağlıklı kediniz

sanslibuyuyor

hareket ettiği için tam çekemedim fotoğrafını oradaki tüyleri normalde de seyrek ama derisinde minik yuvarlak bir beyazlık var ben de o yüzden endişelendim