Kedim Zor Nefes Alıyor

gamzee35

Kedim uyurken yüksek sesli nefes alıp veriyor burnu kuru gibi bu esnada horlar gibi sesler çıkıyor veteriner de röntgeni çekildi ama ciğerlerinde de bir problem çıkmadı acaba sorun ne ? Burun kuruluğu için bildiğiniz iyi gelen birşey var mı ?

2 CEVAP

elifozzdemiir

benim kedimde de ayni durum var uyurken cok ses cikarmiyor ama uyurken burnu kuruyor normaldir bence horlar gibi ses cikarmasi da mirlamadir diye dusunuyorum sorun yoktur bence

angorakedi

benim kedimde de aynı problem var ayrıca sık hapşırıyor, hapşırması mevsimsel ya da enfeksiyon belirtisi olabilir dedi veterinere götürdüğümde bugün, burun tıkanıklığı ve hağşırık için amoklavin bid antibiyotik yazdı ona başladık bakalım umarım düzelir.