Kedide Mantar

Nidaddsimbaa

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce kedimde küçük bir tüy dökülmesi oldu bende geçmezse götürürm dedim ve bugün 2. Yara çıkınca hemen veterinere götürdük aşısı vuruldu merhem verdi hergün sürücem ayrıca kedi karantina gibi yanı salonda zaten hiç dokunmuyoruz merhemi sürücem ellerimi yıkıyıcağım kedimde temizdi zaten yani açıkçası çok dikkat ediyorum vitamin mama olarakta en iyisini kullanıyorum kedim için herşeyi yaparım iyileşme süreci ne kadar sizce çok dikkatli olursam yayılmadan hemen götürdük

4 CEVAP

Nidaddsimbaa

Ayrıca çok kaşınmıyor seyrek bu iyiye işaret mi?

dorakitten

başlangıçsa erken müdahele iyi olmuş çabucak atlatabilir ama eğer yayılırsa şiddetle ecosin tableti öneririm. benim kedimde mantar olmuştu ne mantar aşısı ne merhemler hiçbiri işe yaramadı ecosin tablet ile 1 haftada kurudu mantarları. ve cok dikkatli olun size de geçebilir çok inatçı bir şey kedimde geçeli ay oldu ama ben hala tam olarak kurtulamadım.. geçmiş olsun.

Nidaddsimbaa

@dorakitten teşekkür ederiz hiç ellemiyoruz geçmez bence yani umarım ilk çıkan yerde hafif tüylenme olmuş çok sevindim

bademthecatt

İlaçların etkisine göre bir ayda tamamen düzelir