Yavru Kedim İshal Nedeniyle Ölmek Üzre

BeratSamast

yavru kedim 1 yaşından küçük 1 gündür falan iştahsız neredeyse hiç yemek yemedi tuvaletini kuma değil direk yapıyor veterinere gidemiyorum bi süre daha gidemicem kedimi iyileştirmek yada vakit kazanmak için ne yapabilirim

8 CEVAP

Ozge00

Tavuk göğsü haşlayıp verin

sforselin

Veteriner için şartlarınızı zorlayın. İleride pişman olmamanız için böyle durumlarda geciktirmemek gerekiyor. Maddi olarak bir sorun varsa taksit yapıyor çoğu klinik. Görüşüp gidebilirsiniz.

Bikedi

Maddi acidan zordaysaniz bekediye veterinerine bari goturun. Yazik yavruya. Tavukla patates haslayip ezip verin.

mishapamuk

Yavru kedim isalden ölmek üzere diyorsunuz ve siz veteriner'e gidemem, evde ne yapmalıyım diye soruyorsunuz?

Acaba bir veterineriniz var mı?
Varsa şayet telefon edip durumu anlatın. Bu gibi danışmalardan para almazlar. Belli ki isal şiddetli, kendini tutamıyor. Kediler insan değil patates yiyerek düzelmez, yavru kediler yetişkin kediler gibi değil patates yiyemeyebilir.

Misha isal olduğunda prebiyotik kullandım, 3 günde düzeldi ama kafama göre değil veterinere danıştım.

Pati_28

Istah sorunu icin ve bağışıklılığını güçlendirmesi için vitamin ilacı verebilir veterineriniz

Pati_28

Gidemeseniz bile veterineriniz varsa telefondan arayın veterineri yoksa eğer internetten yada tanıdıklarınızın bildiği iyi bir veteriner varsa hemen arayın mutlaka götürmeye çalışın

AsenaTuncay

Tuvaletini tutamıyor direk yapıyorsa kusuyor ve yemek yemiyorsa sizin de farkında olduğunuz gibi ölebilir hayvan. Ki burada bunun örneklerini de gördük maalesef. Soru soruyor ertesi gün kedim öldü diyor. Böyle durumlarda evcil hayvan veterinerinden başka kimsenin yardımı dokunamaz size.

gulsundusmez

aferin hayvan ölüyor en fazla 12 saati var serum taktırmazsanız ölecek haberiniz olsun.Borç bulun uygun veteriner bakın googledan arayın çevrenizde o hayvan başka türlü iyleşmez.Ben 150 kedi baktım bakıyorum kardeşim bu işin şakası yok