Antalya Veteriner Önerisi Acil

Fsena

Yavru kedimi veterinere götüreceğim.Antalya/Uncalı da bilinen güvenilen ve uygun fiyata aşı yaptırabileceğim veteriner kliniği var mı? Bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

2 CEVAP

elifozzdemiir

antalya da en az 10 tane klinik aradim asi fiyati almak icin ve en uygunu 80 liraydi onda da hap veriyorlardi sadece benim pek icime sinmedi o tarafa uncali taraflarinda da cok ucuza olacagini sanmiyorum o tarafa yakin bildigim pamir veteriner var cok yakin degil ama google yorumlari guvenilirdi ic dis toplam 120 liraydi

Fsena

Off çok pahalıymış yaa.o fiyata yaptırmam imkansız zaten