Ağızda İltihaplanma

Yrnkrblt20

Sokak yavru kedisi var ve ağızı iltihaplanmış veterinere götürecek maddi durumum yok malesef ne yapabilirim ? Evde tedavi ile nasıl geçirebilirim ? Bilgisi olanlar lütfen yazsınlar ????????????????????

4 CEVAP

FeyzaZeynep

Crystalin diye bir göz,kulak,ağız bakım solüsyonu var internetten alabilirsiniz bir deneyin belki işe yarar.

Yrnkrblt20

Peki bu ilacın gelmesine kadar çay ile ağız içini temizlesem olur mu ?

Ozge00

Eczanede de satılıyor, direkt ordan alin bence. Yoksa internete bakarsınız. Cayin bir faydası olur mi bilmiyorum, ben onu göze kullanılır diye biliyorum yanlış bilgi vermeyeyim şimdi.

Yrnkrblt20

Tamam madem Ben eczaneden alırım direk. Hani dedim 2 gün 2 gündür temizleme yapayım önlemek amacıyla ilerlememesi için ilk aklıma çay geldi :/