Sokakta Beslediğim Yavru Kedimin Karnı Şiş

esmaaydn18

Binamızın bahçesinde bakıyorum vücut kısmı zayıf olduğu halde karnında gerginlik ve şişlik var, kabızlık da yok İnternette araştırdığımda iç parazit olabilir diyor ama veterinere götürmek istemedim bütçem kısıtlı olduğu için. Evde yapabileceğim şeyler var mı?

11 CEVAP

senaau

Çok şiş gelmedi karnı yavruların biraz tombik oluyor zaten göbişleri zayıf olduğu için de daha çok göze batiyordur. Tabi fotoğraftan gördüğüm siz yakından daha iyi anlarsınız. Eğer İstanbul daysaniz fatih hayvan hastanesi 65 tl ye yapıyor genel muayene ve ic dış parazit uygulaması

esmaaydn18

Teşekkür ederim bir de beni düşündüren şey kardeşlerinin gelişimi çok iyi gidiyor ama bu yavru aynen böyle kaldı, en kısa zamanda veterinere götürmek farz oldu artık.

Sahidegulcan

İç parazit beraberinde ishali de olabilir. Tuvaletini gözlemleme şansınız varsa kontrol edin yaparken. İlçenizde devlet veterineri olup olmadığına bakın hemen internetten. Sokak hayvanlarına ücretsiz bakıyorlar zaten. Sıkıntı çekmesin yavrucak, parazit engellenmeli aksi takdirde ilerlerse can kaybı yapabilir...

Sulecrn

Büyük bir ihtimal iç Parazit. Aşıları aslında o kadar pahalı değil tabi şehirden şehire değişir yaptirirsaniz çok güzel olur

Nneeevra

iç parazit haplarını vetten 25 30 tlye alabilirsiniz çokta pahalı bir uyg değil Büyük ihtimalle iç parazittir evet

Pati_28

Tuvaletini yapamiyorsada karnı şiş olabilir en iyisi iyi bir veterinere götürün yavruyu

esmaaydn18

Teşekkür ederim ????

senaau

Çok şiş gelmedi karnı yavruların biraz tombik oluyor zaten göbişleri zayıf olduğu için de daha çok göze batiyordur. Tabi fotoğraftan gördüğüm siz yakından daha iyi anlarsınız. Eğer İstanbul daysaniz fatih hayvan hastanesi 65 tl ye yapıyor genel muayene ve ic dış parazit uygulaması

Bikedi

Belediye veterinerleri, barinaklar ucretsiz yapiyor bu asiyi

senaau

Gelişimi de yavaşsa parazit vardır o zaman büyük ihtimalle. Bence de gidin en kısa sürede

Nasıl tatlı kedi ya götürün çok pahalı değil ben öğrenci halimle veriyorum asılara parayi