Karma Aşısı

1 hafta önce kedim veterinerde iç dış parazit aşısı yapıldı. Veteriner aradan 1 hafta geçsin tekrar gelin karma aşısı yapacağım dedi. Çok kısa bir süre değil mi yani normal mi bu?

5 CEVAP

İç dış parazit bir aşı değil sadece iç ve dıştaki parazitleri temizlemek için yapılan bir işlem. Aşılara başlamadan önce kedinin paraziti olmadığından emin olunur sonra başlanır. Bu yüzden bu süre normal içiniz rahat olsun.

Tamam çok teşekkürler

alabalik32

15 gün sonra tekrarı yapılır.

dorakitten

ben 21 gün arayla yaptırmıştım 1 hafta az gibi sanki ama bilemedim

elifkonakci

Ben 1 hafta arayla yaptırdım. 2 tane aşı birden yapılırsa fazla gelir demişti veterinerimiz.