O Başarıyor Ama ...

Arkadaşlar dün Kardelenin kontrolü yapıldı. Bugüne kadar aldığı ağır kortizon tedavisine veterinerlerin tüm olumsuz bakışına rağmen o gayretle yanıt verdi. Şuan da durumu iyiye gidiyor. Daha dengeli yürüyor. Başı biraz daha düz. Kendi etrafında dönmesi eskisi kadar yok. Ama beyinde ki kitlenin varlığı devam ediyor. Genel durumu anesteziye uygun değil ( alması durumunda uyanmama riski var ) bu yüzden kortizon tedavisine devam ediyoruz. Bu sayede durumu kötüleşmiyor üstüne daha da iyi oluyor. Sadece bu tedavi ile bile tamamen iyi olması mümkün çünkü çok dirençli... bazı iğneleri çıkardık. Şuan 4 iğne ile günlük tedavi ücreti 100 tl. Size çok ihtiyacımız var. Kliniğe ödeme yapabilmek için yardım alamazsam başaramam. Aynı zamanda kardelen bende kalıyor. Mama ve kum ihtiyacımda oluyor yetişemiyorum. Lütfen yardımcı olun... dileyene whatsapp üzerinden detayları ve kanıtları paylaşırım.

13 CEVAP

Erogluekiin

Biz @sancaktepe_patileri sayesinde bağışlar ile kardelene 415 tl toplayabildik tamamen güvenilir 50 tl ye bile ihtiyaç var... Şu an kendı sokağımda bir kedi var 300 tl tuttu tedavi ücreti 150 tl kaldı... O toplanır toplanmaz kardelen için ilan açmaya devam edeceğim

Minimesi

Güncel ben 18 den büyük olsam instagramda yazcam ama yazsam bile kart yok nere yolluyacaklar :(

Siyammm

Guncel

Minimesi

Guncel

ecematara

Güncel

Selinn_Loraa

Güncel...

Kardelen'in durumunun iyiye gitmesine çok sevindim :) çok geçmiş olsun, Allah şifalar versin inşallah❤

baranertaga

Kardelen iyileştiğinde resmini koyun lütfen tüm güzellikler onunla olsun keşke 18 yaşından büyük olsam ve yardımcı olabilsem

Erogluekiin

Güncel

Minimesi

Güncel

Selinn_Loraa

Güncel

Minimesi

Güncel

Minimesi

Güncel :(

dlwlrma

Son durum nedir