Evde Hasta Kedi Varken Sokaktan Yavru Sahiplenmek

purplephase

merhaba evde viral enfeksiyonlu bir kedim var şu an tedavi oluyor durumu iyi çok şükür sokakta yavru bir kedi buldum çok da sevecen sahiplenmek istiyorum ama birbirlerini riske atarlar mı?

5 CEVAP

Zeynepulku

Nasıl bir viral hastalık kediden kediye bulaşıcı mı?

Leblebiiiii

Bence sahiplenmek istiyorsanız kediniz iyileşene kadar farklı odalarda tutup temas etmelerini önlemelisiniz. O yavruda aynı acıları çekmesin.

betul18

bence de eğer hemen almanız gerekiyosa ona ayrı bi oda ve eşyalar ayırın zaten eve yeni kedi gelince de böyle tanıştırılıyo diğer kediye

purplephase

ismini hatırlamıyorum karışıktı ama veteriner bulaşıcı demişti biliyorum riskli ama yavru da sokakta çok zorlanır

purplephase

zaten her gün gidip ilgilendiğim için simdilik riske atmamaya karar verdim ama kedim iyileşir iyileşmez alacağım teşekkürler yardımınız için????