Kedim Oyuncaklarıni Sevmiyor

naininna

Merhaba benm kedm ağustosta dogum yaptı o zmndan beri biliyodm zaten yavrularıyla ilgileneceğim pek oyun oynamayacahni 2 yavru gitti 1 yavru kaldı yavrusu baska odada kalsa bile ilgilenmiyor oyuncaklarıyla sadece patisnn dibinden ip oyuncaklwr geçirirsem oynatmıyor bile kendini sadece tutuyo bi dsha da yuz vermiyor bi de kızgınlıga girdi tum gun miyavliyor oyuncaklariyla dikkatini dağıtmak istiyorum ama yuz vermiyor ne yapablrm? acaba oyuncaklarindsn mi sıkıldı?

4 CEVAP

Bikedi

Kisirlastirmayi dusunmuyor musunuz? O zaman daha saglikli bir surece gecebilirsiniz.

Ilgilenmediği eşyalara catnip spreyleri sıkın yada catnipin katı hali olani sürün veterinere yada petshopta kolaylikla bulabilirsiniz aynı zamanda kediotu olarakda geçiyor ismi. Kedilerin genelinde işe yarıyor ama hepsinde değil bunuda aklınızda bulundurun

naininna

kisirlastiricam ay sonunda

naininna

ya var bende kedi otu ama tepki vermiyor