Köpekte Yara

senaau

Yaklaşık 8-9 aydır mahallemde ilgilendiğim bı köpek vardı. 1.5 aydır görmüyodum zaten yaşlı olduğu için öldüğünü düşündüm ama bugün gelmiş. Karnında yarası var ve ilaç sürülmüş. Büyük ihtimalle belediye deydi ve iyileştiği için geri bıraktılar. Yalnız yarası araba çarpması veya kavga sırasında oluşmuş gibi durmuyor kaldı ki çok sakin yaşlı olduğu için günlerce yattığı yerden kalkmayan bı köpek. Birinin zarar vermiş olma ihtimali geldi aklıma. Sizce bu nasıl olmuş olabilir

4 CEVAP

Selinn_Loraa

Belki biri zarar vermişte olabilir. Bu zamanda maalesef çok var böyle acımasız insanlar...

@ecematara evet kesici birşeyle darbe almış olma ihtimali de var.

Bu arada çok geçmiş olsun❤

nejadekoldas

çok geçmiş olsun. benimde sokaktan köpeklerim var benim değilde beslediğim köpekler işte. her köpek şanslı olamıyor maalesef benimkilerde sakinler insancıllar ama tehlike hissettiği anda bi kendilerini yırtıyorlar görseniz savaş cikti zannederdiniz

ecematara

Kesici bir şey ile darbe almış olabilir mi açık yara göremedim ama şiş gibi gözüküyor

senaau

Dediğim gibi bir buçuk aydır yoktu. Muhtemelen bu sırada belediyede tedavideydi. Vurulmuş olabilcegi geldi aklıma. Gerçi yaşadığım çevrede böyle olaylara şahit olmadım ama bilemedim. Sizin dediğiniz gibi de olabilir.