Kedide Akciger İltihabi

lenaersu

6 aylik kedimde ilerlemiş akciğer iltihabi olduğunu söyledi veterinerimiz, hırıltılı nefes alıp verme iştahsızlık ve hareketsizlik belirtileri vardi ve kan dolaşımı çok yavaştı vücut ısısı 34 e düşmüştü. Güçlü bir antibiyotik ağrı kesici ve birkaç ilaç daha yapıldı şu anda her şey bağışıklığına bağlıymıs ve şu anda bağışıklığını kuvvetlendirmek için neler yapabiliriz? Kedisi böyle bir hastalık geçirmiş olan var mı?

9 CEVAP

bademthecatt

Kedilere özel balık yağı kullanmalısınız. Ben imunekste öneririm çok iyi bağışıklık güçlendirici veya immun44 eczanelerden temin edebilirsiniz veterinerede danışın

cansuuranus

Balık yagı mutamin onerırım. Vitamın sadece veterınerlerde satılan vet expert in vıtamınını onerırım. Bıde hekımınız zylex ignesı vurabılır. Ayrıca bu donemde ınternetden satılan viyo mamadan alabılırsınız .hem bagısıklık yukseltıo hem iştah acıyor hemde bagırsak duzenleyıcı

cansuuranus

İnş. İyilesır bebegınız . Benım ılk ölen kedım limonuma benzıyor :(Ben onu kurtaramadm . İnş sizinkı kurtulur. Alah acıl sıfalar versın .

lenaersu

@cansuuranus öneriniz için teşekkürler kediniz için üzüldüm başınız sağolsun

Zeynepulku

Kefir ve balık yağı kullanabilirsiniz

lenaersu

@Zeynepulku normal eczanede satılan balık yağları mı yoksa kedilere özel mi var? Ve marketteki kefirler olur mı? İshal yapar diye tahmin ettim teşekkürler

Zeynepulku

Kedilere özel olanlardan kefiride evde yapmanız lazım

Zeynepulku

Mutamin balık yağını öneririm piyasadaki iyi ve kaliteli balık yağlarından

lenaersu

@Zeynepulku teşekkür ederim