Broadline Damla Sonrası

oyagundogd

Arkadaşlar merhaba,
Yine evhamlandım ve sorayım dedim. Kedim 6.5 aylık bugün broadline iç dış parazit damlası yaptırdık. Fakat damlayan sonra çok gergin olduğunu farkettim tüm odaları tek tek dolaştı, ve sürekli damlanın olduğu yeri kaşıdı arka ayaklarıyla. Partisini yalarsa bir sıkıntı çıkar mı? Şu an da her zamanki olduğundan daha sakin ve bitkin duruyor. Mama yemesinde bir sıkıntı yok. Bu durum normal mi? Normalse ne zamana geçer? Endişelenmem gerekir mi? Teşekkür ederim.

2 CEVAP

bilgeeda

Mümkünse oynayarak falan dikkatini ensesinden uzak tutun kaşımamasi daha doğrusu ilaçla temas etmemesi gerekiyor diye biliyorum. Benim kedim de aşılardan ve damladan sonra halsiz oluyor genelde uyuyor bütün gün sizin yavrucak da öyle olabilir, yarın da halsizliği geçmezse veterinerinize söylersiniz

bbeyzvv

normal damlanın keskin bi kokusu var rahatsız olmuştur patisini yalamasın yaladıysa yoğurt verin