Kedimin Irkı Nedir Sizce

Kedimi 2 hafta önce sahiplendim annesiz kalmıştı ama cinsi hakkında Ankara kediside olabilir Van kediside olabilir diyorlar sizce nedir?

5 CEVAP

goktug1272

ankara kedisi bence

Çok tatlı bir çocuk ???? Ankara kedisinin gözleri badem Van kedisinin gözleri yuvarlak oluyor diye biliyorum. Kulak ve burun yapısı nedeniyle emin değilim ama bence de Ankara kedisi olabilir.

Bu arada kalp emojisi koydum ama görünmüyormuş. :)

Minimesi

Benim kedimin tam 4-5aylık hali gibi bencede ankara kedisi sonra yavaş yavaş yanaklarının orlarda falanda tüy çıkacak :)

gulsundusmez

Kesinlikle Van değil