Kedimin Cinsi Hakkında Çok Söylenti Oldu Baba Main Coon Kırması Anneyi Hiç Görmedim Bilen Varsa ?

kedi5452

kedimin cinsini öğrenmek istiyorum farklı farklı şeyler söylenndi emin olamıyorum

3 CEVAP

sforselin

Bu ırk söyleme işleri fotoğraf üzerinden yapılabilecek şeyler değil anladığım kadarıyla. Babayı bilip anneyi bilmiyor olmak çok garipmiş ama :)
Sadece baya uzun tüylü biri olacağını söyleyebilirim sanırım.

Zeynepulku

Main coon ırkı çok nadir bulunan bir irk sadece tüy rengine uzunluğuna bakarak bir şey söylenemez. Bir de boyut olarak çok çok büyük oluyorlar. Sizin kedinizin babası kırmaımiş zaten tam maincoon denemez. Sizin keidnizde kırma bu yüzden

elifozzdemiir

zaten ya anneye ya babaya benzer main coon kirmasi olabilir kendisi de