Bozita Kitten Kullanan Var Mı ? Mama Önerisi ?

emre3674

merhaba matisse kitten kullandım fakat kediler sevmedi zorki 10 kg mamayı bitirdik.
Sanabelle kitten aldım geçen ay mama güzel ama dışkı kokusundan eve girilmiyor ve mama da kokuyor başa bela oldu onuda bitirdik.
şimdi mama arayışındayım Fakat N&D ACANA ORİJEN TRUE mamalar evdeki 3 yetişkin kedimden dolayı bütçemi çok aşıyor çünkü 10 kg mama 1 ay gidiyor o yüzden içeriği düzgün matisse sanabelle fiyatlarında bir mama arıyorum ??

8 CEVAP

emre3674

bozita aldım fena değil şimdilik sadece taneleri ince biraz yaprak gibi kalp şeklinde bazen çiğnemeden dire yutuyolar :) Mystic düşünmem çok araştırdım o mamayı uzun vadede kullananlardan memnun yok denecek kadar az ve ishal yada yumuşak dışkı sorunu var ve içerisinde ki bakliyattı yanlış hatırlamıyorsam gaz yapıyor diye şikayetleri okumuştum..Bir not daha ben bizim ülkemizde ki üretilen mamalara güvenmiyorum yazan içerikle ambalaj içindeki aynımı teredütteyim çunku denetim sıfır ve ülkece hayvana ne kadar deger verdiğimizde gözler önünde

Ozge00

Bozita içerik olarak iyi ama deneme fırsatım olmadı daha. Kucuk paket alip deneyebilirsiniz. Birine iyi gelen size iyi gelmeyebilir.

emre3674

Hiç az alıp denemedim hep 10 kg aldım,hepsini birşekilde yiyorlar birdee 10 kg bir ay gidiyor zaten az alsam 120 tl sonra 10 kg alsam 330 tl toplam 450 tl oluyor o fiyata çıksam N&D alacam :) bakalım kullanan arkadaşların yorumunu merak ediyorum dışkı ve koku olayına özellikle..

yoksa içeriği çok iyi değil mısır pancar küspesi gibi şeyler vaR ama proplan felicia royal gibi mamalardan daha üstün en azından

Ozge00

Evet içinde et olmasa felicia ile ayni içerik olarak. Profine veya brite baktınız mi? Baska mama bilmiyorum o fiyata. Yani bir de bütçe düşürmek için ekleniyor misir falan

emre3674

profine %26 tavuk unu %16 kurutulmuş tavuk ondan vazgeçtim.britcare crazy güzel ama 7 kg 260 tl fiyat çok 10 kg tamamlasan 400 tl geliyor.

Bozita 10 kg 330 tl + 1,5 kg silika kum hediye

Bozita icerik olarak cok iyi degi, mystic i bi dusunun derim. Fiyati da uygun ???????? 15 kg 190 tl civari

serpilbiyik

yavruysa brit care crazy eğer kisirsa brit care missy öneririm. tam fiyat performans ürünleri ve içerikleri gayet iyi

emre3674

bozitadan sonra brit i deneyeceğim içeriğini araştırdım o da bozita gibi 4 /4 lük bir mama değil ama 4/2 lik bir mama ama denemeye deger kötü değil