Çok Acil Bakın Lütfen

suledoruk

Daha gözleri kapanmamış kurtarılma ihtimali var ne yapmalıyım çok acil

9 CEVAP

suledoruk

@siyammm burda daha önce çok fazla böyle sorular açıldı herkes yardımcı olmaya çalışıyordu belki bi bildiğiniz vardır diye sordum o panikle belki burdan da bi yardım çıkar diye yazdım veterinere götürmek benim de aklıma geliyor herhalde.

Minikmuezza

Tobrased goz damlasi alin iyi gelir enfeksiyon varsa

Minikmuezza

Tobrased goz damlasi alin iyi gelir enfeksiyon varsa

Seymaaacaan

Gözlerini başta çay demi ile silip sonra eczaneden aldığınız (bana gentagut verdi hemen iyileşti)damlayı damlatabilirsiniz. Zira ben öyle yaptım

bir muayene edilmesi gerekiyor.

sekerfare21

Veterinere goturebilme ihtimaliniz varsa guzel olur. Cok bir sey titacagini dusunmuyorum ama eczanelerden kedi icin goz damlasi isterseniz onlar da yardimci oluyor. Eczaneden alip damlatirsiniz.

AsenaTuncay

Her damla iyi gelmiyor. Boşa zaman kaybı oluyor sonra. Veterinerin görüp vermesi daha uygun olur.

Siyammm

Allahaşkına burdan ne diyelim veterinere götürün imaknınız varsa

suledoruk

Gözünde sadece çapaklanma olmuş onları nemli bir bezle temizledim gözlerinde enfeksiyon gibi bi kızarıklık yok ama kısık bakıyor maalesef yakınlarda veteriner hiç yok internetten aradım en yakın veteriner için yine 1 saat yol gitmek gerekiyordu ve şuan öyle bi imkanım yok. mama verip gözlerini temizleyip bulduğum yerin güvenli tarafına bıraktım daha çok küçük el kadar.annesi vardır umarım :( teşekkür ederim