3 Aylık Kedim İçin İmuneks Şurubu

Sule34

3 Aylık kedim var imuneks şurup aldım bağışıklık sistemi için ama günlük kaç ml vermeliyim?

10 CEVAP

0,5 cc verebilirsin mesaj olarak yazdım fakat ishal durumunun neyden kaynaklandığının bulunması gerekir çünkü yavrularda çok önemli bir problemdir. En azından iç parazit tedavisinin yapılmış olması gerekmektedir ishali hakkında bilgi verirsen o konu da da yardımcı olmak isterim

Ben size bir reçete yazayım özelden onu kullanım bu ishal durumunu da çözelim

Sule34

İshalimiz var ondan dolayı şuanda royal caninin veteriner mamasını kullanıyoruz. Kedim de mantar varda bağışıklığını güçlendirmek istiyorum.

milodelisi

Şurup yerine kapsül olandan alın bence. Her sabah mamasını koyarken kapsülü açıp içindeki tozu mamasıyla karıştırın. Ben öyle yapıyorum. Şurup hakkında bir fikrim yok maalesef. Ayrıca hangi mamayı kullanıyorsunuz? Baazı mamalarda zaten vitamin oluyor sormak istedim

Sule34

Aldığımız ilk gün parazit hapı verildi fakat ilk günden beri ishaldi. En son dışkısını yaptı ve sonunda mukus şeklinde birşey ve kan geldi. İlk gittiğimiz vete söyledim kan tahlili yaptı parazit var az bir şey dedi antibiyotik yaptı ama güvenmedim şahsen. Sonra başka vete gittik elle muayene etti gazı var dedi ki karnı şişti. 3 çeşit parazit varmış sanırım bu üçünüde öldüren bi hap yutturdu. Bağırsak florasından kaynaklı büyük ihtimal dedi. Mamayı değiştirdi. Bide bi ek mama gibi bağırsak florasını düzenleyici besin verdi ve ondan sonra gazı gitti rahatladı (zaten hareketliydi biraz daha hareketlendi). Dışkının yumuşaklığı devam ediyor fakat rengi koyulaştı. Bide bağırsak hareketlerini biraz yavaşlatacak bi ilaç verdi. o ilacı alınca katılaştı gibi. Bu arada tüm bunları yaşarken yemesinde bi sıkıntı yoktu, halsizlik ve ateş de yoktu gayet iyi fakat ishali vardı. Hatta bolca su içiyordu.

Jacqueline

imuneks 0.5 cc verebilirsiniz. ishal olduğundan dolayı bol su içmesi normaldir. Ek olarak 0.5 çç aminasol vitaminde verebilirsiniz. Bebek için olanı var mı bilmiyorum ama yetişkin kediler için Gastroıntesdenal mama veriliyor ishal durumlarında....

Edalann

1.5 aylık kedi için veteriner bu suruptan 0.5 cc önerdi sabah akşam

Posi

Benimde yaklaşık 11 bucuk aylık İran kedim var Bir hafta önce kulaklarında tüy dökülmeleri fark ettim lütfen rica ediyorum bağışıklık sistemi için ve ona iyi gelecek ilaç öneriniz nedir ? Yarın vet gideceğim ama sizlerden de bilgi almak istedim ????????????

@posi
Mutamin balık yağı, Gimcat multivitamin öneririm

bademthecatt

Eczaneden immun44 veya imuneks alabilirsiniz ikisi de mükemmel bağışıklık güçlendirici ben imuneks kullanıyorum mevsim geçişlerinde hekime danışarak ara ara veriyorum gimcat gibi vitaminlerdense daha etkili hızlı sonuç alırsınız