Melez Bir Kedim Var Türünü Merak Ediyorum

Tekir olduğunu düşündüm fakat 3 renkli bir kedi ve kahverengiye nazaran tüyleri gri çoğunluklu

5 CEVAP

ebruafsr

Siyah turuncu beyaz olanlar calico cinsi. Bunun tüyleri biraz daha açık duruyor

AsenaTuncay

Bunun calico olduğunu sanmıyorum. Geçen hafta kısırlaştırdım bir kediyi veteriner cinsine calico dedi. Baskın bir turuncu rengi var.

sforselin

Bu kürk desenine/rengine çoğunlukla calico deniyor, sormak istediğiniz soru buysa.

Zeynepulku

3 renkli kedilere calico deniliyor daha çok siyah beyaz ve turuncu oluyor renkleri. Ama bu da beyaz turuncu ve kahverengiden oluşuyor

senaau

Evet calico