Acil!! Veteriner Daha Sonra Kediyi Bana Verir Mi??

Demirgaye

Sabah(12.10.2020)okulun arasında küçük bir kedi buldum aşırı derecede zayıf ve ishal olmuş veterinerler sokak hayvanlarına ücretsiz baktığı için yarın veterinere götürücem ama daha sonrasında bana geri verir mi acaba sahiplenmek istiyorum çünkü nasıl olur yani alabilir miyim. Şimdi sabah okula giderken kedi maması alıp vericem ishal için tuzlu su ve bebekler için olan şuruptan vericem öğlenleyin veterinere götürücem yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

ecekirdekci

Verir tabii ki sahiplenmek isterseniz neden vermesin. :) İshalle ilgi tecrübem yok ama bence normal su verin tuzlu yerine tuz zararlı kediler için ve kesinlikle şurup falan vermeyin veterinere danışmadan.

elifdizman

Belediye veterinerleri size geri vermiyor. Bulduğunuz sokağa bırakıyor. İstanbuldakiler öyle

senaau

Zaten orda kalmasını gerektirecek ameliyat vs durum olmadığı için muayene ardından size verir. Eger orda kalırsa durum degisiyo tedavisi yapıldıktan sonra bölgesine bırakılıyor veya barınağa gonderiliyor